مشکلات ورود به اپل آیدی! حساب کاربری کاربران به طور ناگهانی قفل شد!

مشکلات ورود به اپل آیدی! حساب کاربری کاربران به طور ناگهانی قفل شد!

گزارش‌های گسترده‌ای از قفل شدن ناگهانی اپل آیدی کاربران اپل بدون هیچ دلیل مشخصی در طول شب وجود دارد. این قفل شدن نیازمند بازنشانی رمز عبور برای ورود مجدد به حساب کاربری است.

بنا به گفته‌ی کاربران، این خروج ناگهانی و غیرقابل توضیح از حساب اپل آیدی در چندین دستگاه مختلف رخ داده است. زمانی که آن‌ها سعی می‌کنند دوباره وارد حساب کاربری خود شوند، با قفل شدن حساب و درخواست برای بازنشانی رمز عبور برای بازیابی دسترسی مواجه می‌شوند.

این موضوع منجر به مشکلات دیگری برای کاربران اپل آیدی با قابلیت «محافظت از دستگاه سرقت‌شده» شده است، به ویژه کاربرانی که دور از یک مکان قابل اعتماد هستند. همچنین، هر رمز عبور اختصاصی برای برنامه‌ها که قبلاً در iCloud تنظیم شده بود نیز با این اتفاق، بازنشانی شده است.

همانطور که توسط وبسایت 9to5Mac اشاره شده است، گزارش‌های کاربران در مورد این مشکل از حدود ساعت ۸ شب به وقت شرق آمریکا در شبکه‌های اجتماعی شروع به ظهور کرد و تا ساعات اولیه‌ی صبح به طور فزاینده‌ای رایج شد.

کارمندان MacRumors نیز تحت تأثیر این قطعی سرویس قرار گرفته‌اند، در حالی که به نظر نمی‌رسد این مشکل در صفحه‌ی وضعیت سیستم خود اپل نمایش داده شده باشد.

آیا اپل ایدی شما هم با مشکل مواجه شده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید