اپل ممکن است جهت لوگوی خود را در پشت آیپدهای آینده تغییر دهد!

اپل ممکن است جهت لوگوی خود را در پشت آیپدهای آینده تغییر دهد!

آیپد در ابتدا به عنوان دستگاهی برای استفاده عمودی (پرتره) طراحی شد. با این حال، با توجه به اینکه اپل این محصول را به عنوان جایگزینی برای لپ‌تاپ معرفی می‌کند، بسیاری از افراد بیشتر به صورت افقی با آن کار می‌کنند، به‌ویژه به دلیل وجود لوازم جانبی مانند Magic Keyboard. اما آیا اپل تا به حال جهت لوگوی خود را در پشت آیپد تغییر داده است؟

آیپدهای آینده ممکن است لوگوی افقی داشته باشند!

در مصاحبه‌ای با Numerama (از طریق MacRumors)، از مولی اندرسون، طراح صنعتی اپل، در مورد اینکه لوگوی اپل در هنگام استفاده از آیپد در کیبورد یا حالت افقی “برعکس” به نظر می‌رسد، سؤال شد. اندرسون پاسخ داد که “این ممکن است در آینده تغییر کند” و لوگوی عمودی ممکن است برای همیشه باقی نماند.

این طراح اشاره کرد که آیپد وسیله‌ای است که “در همه جهات” قابل استفاده است، اما اذعان داشت که مردم در سال‌های اخیر بیشتر به صورت افقی با آن کار می‌کنند.

البته این پاسخ نسبتاً مبهم است، اما کارمندان اپل معمولاً در مصاحبه‌ها چیزی نمی‌گویند که مجاز به گفتن آن نباشند. این می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که اپل واقعاً در حال بررسی تغییر جهت لوگوی خود در پشت آیپدها برای مطابقت با مک‌بوک‌ها است.

با معرفی نسل دهم آیپد در سال ۲۰۲۲، اپل دوربین جلو را به مرکز صفحه منتقل کرد. این موضوع در مورد آیپد ایر M2 و آیپد پرو M4 که اوایل این ماه معرفی شدند نیز صدق می‌کند. و از زمان iPadOS 14.5، لوگوی اپل با جهتی که دستگاه در هنگام روشن شدن دارد مطابقت دارد.

اگرچه این تغییر فقط زیبایی‌شناختی است، اما روشی جدید برای نمایش آیپد خواهد بود.

نظر شما درباره تغییر جهت لوگوی اپل در آیپد چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید