اشاره‌ به “Apple Pencil Pro” در کد وب‌سایت اپل در ژاپن

اشاره‌ به "Apple Pencil Pro" در کد وب‌سایت اپل در ژاپن

اشاره‌ای به یک «Apple Pencil Pro» معرفی نشده در کد منبع صفحه اصلی اپل در ژاپن دیده شده است. با بررسی های انجام شده وب‌سایت Macrumors به طور مستقل تأیید کرده‌ است که این کد وجود دارد، اما اگر پس از کشف شدن توسط اپل حذف شود، جای تعجب نخواهد بود!

این یافته نشان می‌دهد که ممکن است فردا در رویداد اپل، از Apple Pencil Pro رونمایی شود. با این حال، با توجه به اینکه این کد در صفحه اصلی اپل در ایالات متحده یا سایر کشورها ظاهر نمی‌شود، این احتمال وجود دارد که وب‌سایت ژاپنی اشتباه ترجمه کرده باشد.

ترجمه ماشینی کد منبع:

کاغذ تاخورده به رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی و آبی لوگوی اپل را تشکیل می‌دهد. در داخل لوگو، می‌توانید دست سازنده را ببینید که Apple Pencil Pro را در دست گرفته و در حال طراحی است.

صرف نظر از اینکه از نام Apple Pencil Pro استفاده شود یا خیر، انتظار می‌رود در رویداد اپل از یک Apple Pencil جدید رونمایی شود. ویژگی‌های شایعه‌شده شامل یک ژست «فشردن» جدید و بازخورد لمسی است، در حالی که پشتیبانی از Vision Pro نیز با visionOS 2 محتمل است.

به احتمال زیاد Apple Pencil Pro جایگزین نسل دوم Apple Pencil شود که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. سایر مدل‌های موجود شامل Apple Pencil با USB-C و Apple Pencil اصلی از ۲۰۱۵ می‌شوند که انتظار می‌رود پس از توقف فروش iPad نسل نهم با درگاه Lightning توسط اپل، دیگر تولید نشوند.

از دیگر محصولاتی که انتظار می‌رود در رویداد اپل معرفی شوند، می‌توان به دو مدل جدید iPad Pro با چیپ نسل بعدی M4 اپل، یک iPad Air بزرگ‌تر ۱۲.۹ اینچی همراه با یک مدل به‌روزرسانی‌شده ۱۰.۹ اینچی و یک Magic Keyboard بازطراحی‌شده برای iPad اشاره کرد.

نظر شما درباره احتمال معرفی اپل پنسل پرو چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید