اپیک گیمز پس از تصمیم اتحادیه اروپا برای آیپد، بازی فورتنایت را به این دستگاه در اروپا می آورد

اپیک گیمز پس از تصمیم اتحادیه اروپا برای آیپد، بازی فورتنایت را به این دستگاه در اروپا می آورد

با توجه به اینکه اپل به زودی ملزم به اعمال همان تغییرات اتحادیه اروپا بر روی آیپد خواهد بود که روی آیفون اعمال کرده است، شرکت اپیک گیمز امروز تایید کرد که بازی فورتنایت را در آینده برای آیپد منتشر خواهد کرد.

اپیک گیمز در حال حاضر در تلاش است تا نسخه آیفون بازی فورتنایت را در اتحادیه اروپا منتشر کند، به این ترتیب که بازی از طریق فروشگاه اپیک گیمز، یک فروشگاه نرم افزار جایگزین، در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه آیفون فورتنایت “به زودی” عرضه می شود و نسخه آیپد آن “امسال” منتشر خواهد شد.

کمیسیون اروپا امروز صبح اعلام کرد که آیپد او اس، سیستم عاملی که برای اجرا روی آیپد طراحی شده است، تحت قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا (DMA) به عنوان یک “Digital gatekeeper” در نظر گرفته می شود. در نتیجه، اپل شش ماه فرصت دارد تا با الزامات تعیین شده توسط DMA مطابقت داشته باشد، و ما قبلاً شاهد اجرای این الزامات روی آیفون بوده ایم.

از زمان انتشار iOS 17.4، کاربران آیفون در اتحادیه اروپا می توانند به جای اپ استور، برنامه ها را از فروشگاه های نرم افزار جایگزین دانلود کنند و با شروع iOS 17.5، برنامه ها به طور مستقیم از وب سایت های توسعه دهندگان در دسترس خواهند بود. در حال حاضر، فقط برنامه های آیفون را می توان خارج از اپ استور دانلود کرد، اما اپل باید این قابلیت را برای آیپد نیز گسترش دهد.

کاربران اتحادیه اروپا ظرف مدت شش ماه قادر خواهند بود برنامه های آیپد را از فروشگاه های نرم افزار جایگزین و وب سایت ها دانلود کنند. همانند به‌روزرسانی‌های آیفون، تغییرات آتی به اتحادیه اروپا محدود می‌شود و اکوسیستم برنامه‌های آیپد در سایر نقاط جهان همچنان به روال عادی خود کار خواهد کرد.

نظر شما درباره انتشار فورتنایت برروی آیپد چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید