طراحی نازک آیپد پرو OLED در رندر های CAD این دستگاه دیده شد

طراحی نازک آیپد پرو OLED در رندر های CAD این دستگاه دیده شد

اپل درحال توسعه و کار برروی نسخه جدید آیپد پرو خود می‌باشد. این نسخه در ماه مارس به بازار عرضه می‌شود. گفته می‌شود نسخه جدید آیپد پرو بازطراحی جدی ای را در مقایسه با نسخه 2018 این دستگاه‌ خواهد داشت. در ادامه با آلفا لیکز همراه باشید تا درباره طراحی نازک آیپد پرو OLED بیشتر بدانید!

اپل بدنبال استفاده از نمایشگر OLED در آیپد پرو جدید می‌باشد و این تغییر می‌تواند کمک زیادی به کاهش ضخامت این دستگاه کند. همچنین امروز رندر های CAD نسخه 13 و 11 اینچی آیپد پرو OLED منتشر شده است که ضخامت کم آنرا به ما نشان خواهد داد.

طراحی نازک آیپد پرو OLED

رندر های CAD آیپد پرو جدید

رند های CAD محصولات اپل اغلب از کارخانه های موجود در چین و یا دیگر کشور ها لو می‌روند! چرا که این اطلاعات برای سازندگان لوازم جانبی بسیار ضروری است. سازندگان انواع قاب و گلس با استفاده از اطلاعات موجود در رند های CAD سعی می‌کنند اولین توليد کننده لوازم جانبی برای چنين محصولاتی باشند.

باتوجه به ابعاد لو رفته از آیپد پرو جدید به نظر می‌رسد این دستگاه نازک ترین محصول تولید شده توسط اپل باشد. برای مثال بزرگ ترین نسخه آیپد پرو جدید حدود 1 میلی متر نازک تر از قبل خواهد بود.

  • ابعاد آیپد پرو پرو 11 اینچی فعلی : 247.6mm x 178.5mm x 5.9 mm
  • ابعاد آیپد پرو OLED نسخه 11 اینچی : 249.7mm x 177.5mm x 5.1mm
  • ابعاد آیپد پرو 12 اینچی فعلی : 280.6mm x 214.9mm x 6.4mm
  • ابعاد آیپد پرو OLED نسخه 13 اینچی : 281.5mm x 215.5mm x 5.0mm

پنل های OLED با رنج دینامیکی بهتر، مشکی عمیق تر، رنگ های بهتر و دیگر مزایای مختلف همراه شده اند. اپل تا امروز استفاده از این نمایشگر ها را محدود به اپل واچ و آیفون های خود کرده بود. بنابراین این اولین دستگاه مجهز به نمایشگر OLED از اپل می‌باشد که در چنین سایز بزرگی ارائه خواهد شد.

آیپد پرو جدید اپل در کنار نمایشگر OLED پیش‌بینی می‌شود به تراشه 3 نانومتری اپل M3 و مگ سیف مجهز شود. همچنين پیش‌بینی می‌شود این دستگاه‌ ها با مجیک کیبورد جدید و Apple Pencile بهبود یافته عرضه شوند.

نظر شما درباره آیپد پرو اولد جدید چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید