آیفون ۱۶ پرو ممکن است با رنگ‌های جدید “مشکی فضایی” و “رزگلد” عرضه شود

آیفون ۱۶ پرو ممکن است با رنگ‌های جدید "مشکی فضایی" و "رزگلد" عرضه شود

طبق شایعه جدیدی که از چین به گوش می رسد، مدل های آینده آیفون ۱۶ پرو و ​​۱۶ پرو مکس اپل با رنگ های جدید “مشکی فضایی” و “رزگلد” تیتانیوم عرضه شوند! در ادامه با آلفا لیکز همراه باشید.

به گفته ShrimpApplePro، افشاگری که پستی در ویبو (شبکه اجتماعی چینی) را به اشتراک گذاشته است، رنگ آبی تیتانیومی که در حال حاضر در مدل های آیفون 15 پرو موجود است، به نفع رنگ رزگلد جدید از خط تولید آیفون 16 پرو حذف خواهد شد. در همین حال، “رنگ مشکی فضایی” که گفته می شود شبیه به رنگ به همین نام در آیفون 14 پرو است، جایگزین مشکی تیتانیومی خواهد شد.

این شایعه همچنین ادعا می کند که رنگ های تیتانیوم طبیعی و سفید در مدل های آیفون 16 پرو کمی متفاوت خواهند بود. گفته می شود تیتانیوم طبیعی با کمی سایه خاکستری بازخواهد گشت. در همین حال، رنگ سفید تیتانیومی بیشتر شبیه به “سفید نقره ای” به نظر می رسد که گفته می شود شبیه به نسخه نقره ای آیفون 14 پرو نیز هست.

کاربر ویبو که منبع این شایعه است، پیش از این سابقه افشای اطلاعات نداشته است. با این حال، ShrimpApplePro ادعا می کند که این حساب به طور دقیق رنگ بنفشی را که با آیفون 14 پرو عرضه شد، قبل از عرضه پیش بینی کرده بود.

اپل با سری آیفون ۱۵ پرو سال گذشته، مدل‌های «پرو» خود را از جنس استیل ضدزنگ به تیتانیوم تغییر داد. آیفون 15 پرو در رنگ‌های مشکی تیتانیومی، سفید تیتانیومی، آبی تیتانیومی و تیتانیومی عرضه می‌شود. اما اپل با عدم ارائه گزینه طلایی باعث تعجب کاربران شد. رنگ طلایی از آیفون 5S تا آیفون 8 و سپس در آیفون XS تا آیفون 14 پرو در دسترس بود. بنابراین رنگ رزگلد جدید شایعه شده، به خوبی می تواند نسخه تیتانیومی شبیه طلایی باشد.

این دومین شایعه‌ای است که در مورد گزینه‌های رنگی آیفون 16 پرو می‌شنویم. ماه گذشته، افشاگری معروف به «مجین بو» ادعا کرد که مدل‌های پرو با رنگ‌های «تیتانیوم صحرایی» و «خاکستری تیتانیومی» عرضه خواهند شد و این نام‌ها نشان می‌دهند که ممکن است با رنگ رزگلد امروزی و رنگ طبیعی تیتانیومی اصلاح‌شده همپوشانی داشته باشند.

نظر شما درباره رنگ های نگ‌های جدید مشکی فضایی و رزگلد چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید