مینگ چی کو: اپل ویژن پرو تا 2027 بروزرسانی بزرگی دریافت نخواهد کرد

مینگ چی کو: ویژن پرو تا 2027 بروزرسانی بزرگی دریافت نخواهد کرد

تحلیل گر مطرح اپل معتقد است ممکن است سال ها با ارتقا سخت افزاری ویژن پرو فاصله داشته باشیم!

مینگ چی کو تحلیل گر معروف در پستی در Medium مدعی شده است ممکن است سال ها با ارتقا سخت افزاری چشمگیر در ویژن پرو توسط اپل فاصله داشته باشیم! در ادامه با آلفا لیکز درباره اظهار نظر آقای کو همراه باشید.

مینگ چی کو گفته است “در حال حاضر به نظر می‌رسد که تا سال 2027 تغییرات عظیمی در سخت افزار هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو اپل ایجاد نشود”

براساس بررسی های انجام شده در مورد زنجیره تأمین قطعات اپل، میگ چی کو معتقد است اپل کار برروی نسخه ارزان قیمت و یا نسل دوم هدست ویژن پرو را شروع نکرده است. با این حال ممکن است نسل دوم و یا نسخه ارزان قیمت ویژن پرو در مرحله تحقیق و توسعه‌ باشد.

مینگ چی کو معتقد است نسخه جدید ویژن پرو در انتهای سال 2025 و یا اوایل 2026 وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد. اما به عقیده وی تجربه کاربری این نسخه جدید با نسخه فعلی تفاوتی نخواهد داشت. حتی این امکان دارد این نسخه شاهد کاهش قیمت زیادی نیز نباشد.

همچنین در ادامه مینگ چی کو اشاره کرده است اپل بدنبال عرضه این هدست به بازار های بیشتر جهانی تا پیش از شروع ماه ژوئن و WWDC است. بنابراین تا این تاریخ شاهد در دسترس بودن این هدست در دیگر نقاط جهان خواهیم بود. درحال حاضر ویژن پرو در ایالات متحده آمریکا در دسترس است و کاربران در دیگر نقاط جهان به آسانی قادر به تهیه آن نمی‌باشند. همچنین یکی از مشکلات کاربران دیگر نقاط جهان سختی در دسترسی به اپ استور در این هدست می باشد.

نظر شما درباره ارتقا سخت افزاری هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو در سال 2027 چیه؟ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید