ساخت اموجی با هوش مصنوعی: با Genmoji، قابلیت ساخت اموجی با هوش مصنوعی در iOS 18 اپل آشنا شوید

ساخت اموجی با هوش مصنوعی: با Genmoji، قابلیت ساخت اموجی با هوش مصنوعی در iOS 18 اپل آشنا شوید

در میان انبوهی از قابلیت‌های «هوش اپل» که امروز در WWDC معرفی شد، اپل ویژگی جدیدی را به اشتراک گذاشت که به شما امکان می‌دهد برای هر مناسبتی یک اموجی بسازید. اپل این ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی را Genmoji می‌نامد.

به لطف هوش مصنوعی، برای هر مناسبتی یک ایموجی بسازید!

با وجود مجموعه رو به رشد اموجی‌هایی که هر ساله به iOS اضافه می‌شوند، مطمئناً همه ما با موقعیتی روبرو شده‌ایم که به دنبال ایموجی خاصی بوده‌ایم، اما متوجه شده‌ایم که وجود ندارد.

اپل با iOS 18 این مشکل را حل کرده است!

Genmoji قابلیتی مبتنی بر «هوش اپل» است که به شما امکان می‌دهد اموجی‌های جدیدی برای استفاده خود بسازید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تایپ کنید به دنبال چه چیزی هستید و iOS 18 یک اموجی تازه ساخته شده را برای استفاده شما نمایش می‌دهد.

از آنجایی که اموجی‌ها در واقع کاراکترهای یونیکد هستند که روی پلتفرم‌های مختلف کار می‌کنند، Genmoji اپل از نظر فنی به روش دیگری نسبت به سایر اموجی‌ها کار می‌کند، زیرا اگر به همان شکل کار می‌کرد، روی دستگاه‌های غیر اپل به درستی نمایش داده نمی‌شد. در عوض، اپل Genmoji را به صورت تصویر ایجاد می‌کند. این موضوع برای کاربران تفاوت زیادی ایجاد نمی‌کند، اما یک نکته‌ی فنی است که باید به آن توجه کرد.

Genmoji برای ابراز احساسات مختلفی که ایموجی‌های فعلی به درستی پوشش نمی‌دهند، عالی خواهد بود.

نظر شما درباره قابلیت ساخت اموجی با هوش مصنوعی در iOS 18 چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید