فاش شدن قطعه جدید هوم پاد با روکش نمایشگر براق

فاش شدن قطعه جدید هوم پاد با روکش نمایشگر براق

مدت‌هاست که شایعاتی مبنی بر کار اپل روی یک هوم پاد با نمایشگر لمسی کامل که قابلیت نمایش تصاویری فراتر از امواج صوتی را دارد، وجود دارد. حالا، یک افشاگری جدید، نگاهی به پوشش احتمالی نمایشگر براق این دستگاه انداخته است.

هوم پاد و هوم پاد مینی دارای یک سطح شیشه‌ای حساس به لمس هستند، اما این سطح تنها شامل چراغ‌های LED است که یک شکل موج را نمایش می‌دهد. شایعات حاکی از آن است که اپل ممکن است هوم پاد جدید را به یک نمایشگر لمسی کامل با رابط کاربری گرافیکی مشابهِ اپل تی‌وی مجهز کند، اما هنوز هیچ اعلام رسمی‌ای صورت نگرفته است.

تصویری که ادعا می‌شود قطعه‌ای از دستگاه است، توسط کاربر X با نام مستعار Kosutami_Ito به بیرون درز کرده است. این تصویر به نظر می‌رسد بخش بالاییِ مجموعه نمایشگر یک HomePod جدید را نشان می‌دهد. بدون یک نقطه مرجع، نمی‌توان اندازه دقیق شیشه را تشخیص داد، اما فرد افشاکننده می‌گوید این تصویر یک پوشش نمایشگر براق را به نمایش می‌گذارد.

تصویر افشا‌شده قبلی، چیزی شبیه به یک HomePod معمولی با یک سطح شیشه‌ای در قسمت بالا نشان می‌داد که قادر به نمایش تصاویر است. افشاگری‌های دیگر حاکی از احتمال نمایشگر ۷ اینچی هستند، اما اندازه قسمت شیشه‌ای بالایی یک هوم پاد به هیچ وجه به آن اندازه نمی‌رسد؛ بنابراین به نظر می‌رسد این افشاگری‌ها به دو جهت طراحی مختلف اشاره دارند.

مانند افشاگری قبلی، این قطعه نیز مربوط به پروژه‌ای با برچسب B720 است. به نظر می‌رسد این مدل ظاهری شبیه به محصول فعلی داشته باشد، با این تفاوت که یک نمایشگر در قسمت بالایی آن تعبیه شده است.

همچنین Kosutami یک افشاکننده شناخته‌شده است که محصولات تست تایید طراحی و سایر موارد پیش‌تولید را جمع‌آوری می‌کند. این افشاکننده سابقه کوتاهی با افشاگری‌های دقیق مانند قطعات USB-C برای آیفون ۱۵ دارد، اما همچنین افشاگری‌های اشتباهی مانند کابل تاندربولت مشکی برای آیفون ۱۵ پرو نیز داشته است. آن‌ها همچنین اطلاعاتی در مورد مشخصات باتری جدید و خنک‌کننده آیفون ۱۶ فاش کرده‌اند.

نظر شما درباره شایعات هوم پاد جدید چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید