گلکسی رینگ حلقه هوشمند سامسونگ، با حالت گم‌شده پیدا می‌شود!

سامسونگ گلکسی رینگ حلقه هوشمند سامسونگ، با حالت گم‌شده پیدا می‌شود!

کمپانی سامسونگ در نمایشگاه MWC ماه فوریه، از اولین حلقه هوشمند خود با نام گلکسی رینگ به صورت نیمه‌رسمی رونمایی کرد و انتظار می‌رود معرفی کامل آن در رویداد Unpacked بعدی این شرکت در ماه جولای انجام شود. پیش از این در مورد ظرفیت باتری (که بر اساس سایز حلقه متفاوت است) و قیمت احتمالی این محصول صحبت کرده‌ایم.

حالا با بررسی کدهای داخلی (APK teardown) اپلیکیشن Samsung Find، جزئیات بیشتری در مورد این حلقه هوشمند فاش شده است. گلکسی رینگ دارای یک “حالت گم‌شده” است که به شما امکان می‌دهد برای پیدا کردن آن، چراغ LED تعبیه‌شده در حلقه را به حالت چشمک‌زن درآورید.

برنامه‌ی Samsung Find پس از فعال کردن “حالت گم‌شده” به شما اطلاع می‌دهد که آیا موفق شده چراغ حلقه را به حالت چشمک‌زن درآورد یا اینکه قادر به برقراری ارتباط با آن نیست.

این ویژگی نسبت به رقیب اصلی سامسونگ، یعنی حلقه Oura، یک قدم جلوتر است. در صورت تلاش برای اتصال انگشترهای Oura به دستگاه جدید، آن‌ها وارد “حالت محدود” می‌شوند. این حالت باعث می‌شود برنامه Oura از شما درخواست بازنشانی به تنظیمات کارخانه کند. متاسفانه این فرآیند، تمام اطلاعات را از آخرین همگام‌سازی پاک می‌کند.

نظر شما درباره گلکسی رینگ چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید