تیم کوک : اپل پیشرفت‌ های جدیدی را در هوش مصنوعی به نمایش می‌گذارد

تیم کوک : اپل پیشرفت‌ های جدیدی را در هوش مصنوعی به نمایش می‌گذارد

تیم کوک در طی جلسه ویژه سهامداران اپل بار دیگر به برنامه های جدید این شرکت درباره هوش مصنوعی اپل اشاره کرد! تیم کوک معتقد است در سال 2024 پیشرفت های جدید را در زمینه هوش مصنوعی مولد خواهد داشت.

آقای کوک در ماه های اخیر اظهارات جاه طلبانه مختلفی را درباره هوش مصنوعی اپل داشته است. وی در ماه نوامبر تأیید کرده بود که سرمایه گذاری کمی برروی هوش مصنوعی توسط این شرکت انجام شده است. سپس در ماه فوریه تیم کوک مدعی شده بود اپل زمان و انرژی بیشتری را درباره هوش مصنوعی صرف خواهد کرد. در نهایت به نظر می‌رسد 2024 سال بسیار جذابی دررابطه با هوش مصنوعی این شرکت می‌باشد و کاربران باید برای آن انتظار بکشند.

شایعات زیادی از منابع مختلفی منتشر شده است که اپل ویژگی های جدید مرتبط با AI را به iOS 18 اضافه می‌کند. این ویژگی می‌تواند امکانات های کاربردی و زیادی را به برنامه های iOS اضافه کند.

در کنار صحبت های تیم کوک، جلسه سهامداران این شرکت طبق معمول برگزار شد. بلومبرگ گزارش داده است که سهامداران در این جلسه با پیشنهادی تحت عنوان “ارائه گزارشی شفاف در مورد استفاده اخلاقی از هوش مصنوعی توسط اپل” رد شده است.

در ادامه در این جلسه برنامه های هیئت مدیره و مدیران اجرایی این کمپانی پذیرفته شد. اما با پیشنهادات ارائه شده توسط سهامداران در این جلسه موافقت نشد. همچنین Al Gore و James Bell از هیئت مدیره اپل بازنشته خواهند شد. در حالی که مدیر عامل سابق شرکت هوا فضایی یعنی Wanda Austin به اپل ملحق می‌شود.

نظر شما درباره صحبت های تیم کوک چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید