کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) در سال ۲۰۲۴ شامل رویداد ویژه حضوری در اپل پارک خواهد بود

کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) در سال ۲۰۲۴ شامل رویداد ویژه حضوری در اپل پارک خواهد بود

در حالی که اپل قصد برگزاری یک رویداد سنتی WWDC به صورت حضوری را در سال جاری ندارد، این شرکت از تعدادی از توسعه‌دهندگان و دانشجویان منتخب برای شرکت در یک رویداد ویژه در پردیس اپل پارک در کوپرتینو، کالیفرنیا دعوت خواهد کرد.

اپل در روز دوشنبه، ۱۰ ژوئن، یک مهمانی برای تماشای سخنرانی اصلی که به صورت پیش‌ضبط شده درمورد به‌روزرسانی‌ها و تازه های نرم‌افزاری جدید است، برگزار می‌کند. اپل همچنین وعده داده است که «برنامه‌نویسی هیجان‌انگیز جدید»، فرصتی برای ملاقات با کارشناسان اپل و سایر «فعالیت‌های ویژه» را ارائه دهد.

در رویداد ویژه سال گذشته، به توسعه‌دهندگان و دانشجویان در صبحانه پذیرایی داده شد و پس از آن رویداد سخنرانی اصلی برگزار شد. بعد از آن، معرفی و بررسی سیستم‌عامل‌های اپل و دو تور از اپل پارک برای انتخاب وجود داشت. این روز با جوایز طراحی اپل و یک شام ​​پایان یافت.

توجه داشته باشید که یک مهمانی استقبال در روز یکشنبه، ۹ ژوئن در پردیس Infinite Loop اپل برگزار می‌شود، جایی که شرکت‌کنندگان می‌توانند زودتر نشان‌های خود را دریافت کنند.

پیش از سال ۲۰۲۰، کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل یک رویداد حضوری بود که در سن خوزه، کالیفرنیا برگزار می‌شد. از توسعه‌دهندگان برای شرکت در این رویداد ۱۵۹۹ دلار برای خرید بلیط هزینه دریافت می‌شد و ظرفیت پذیرش محدود بود. با شروع از سال ۲۰۲۰، اپل WWDC را به یک رویداد آنلاین تبدیل کرد که برای همه توسعه‌دهندگان باز بود، اما از سال ۲۰۲۲ رویدادهای کوچک حضوری در اپل پارک برگزار شده است.

انتخاب با قرعه‌کشی

اپل تعداد محدودی از توسعه‌دهندگان و دانشجویان را از طریق فرآیند قرعه‌کشی برای حضور در رویداد ویژه در اپل پارک انتخاب می‌کند.

چه کسانی واجد شرایط شرکت هستند؟

اعضای فعلی برنامه توسعه‌دهنده اپل یا برنامه توسعه‌دهنده سازمانی اپل، همچنین فارغ‌التحصیلان کمپ کارآفرینی اپل و برندگان چالش دانشجویی سوئیفت از سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۴ می‌توانند درخواست شرکت بدهند.

قرار است برندگان چالش دانشجویی سوئیفت در روز پنجشنبه، ۲۸ مارس اعلام شوند. ۵۰ برنده ممتاز دعوتنامه‌ای برای یک تجربه ویژه سه روزه که شامل رویداد ویژه در ۱۰ ژوئن است، دریافت خواهند کرد.

افراد بزرگسال و کودکان ۱۳ تا ۱۷ ساله می‌توانند درخواست دهند، اما کودکان باید با یک قیم قانونی همراه شوند.

نحوه ثبت‌نام در رویداد ویژه اپل

افراد واجد شرایط برای شرکت در قرعه‌کشی می‌توانند از طریق صفحه درخواست رویداد ویژه در وب سایت توسعه‌دهنده اپل اقدام کنند. اپل درخواست‌های حضور را تا ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام در روز چهارشنبه، ۳ آوریل می‌پذیرد.

حاضرینی که از طریق فرآیند انتخاب تصادفی انتخاب شده‌اند، تا پایان روز پنجشنبه، ۴ آوریل از وضعیت خود مطلع خواهند شد.

هزینه‌ها

شرکت در رویداد ویژه در اپل پارک رایگان است، اما اپل هزینه حمل و نقل را پوشش نمی‌دهد. شرکت‌کنندگان خارج از ایالت باید بلیط هواپیما، اقامت در هتل‌های اطراف و همچنین راهی برای رسیدن به اپل پارک در روز برگزاری رویداد پیدا کنند.

رسانه‌ها

علاوه بر دعوت از توسعه‌دهندگان و دانشجویان، اپل احتمالاً از برخی از اعضای منتخب رسانه‌ها نیز دعوت خواهد کرد. دعوت‌نامه‌های رسانه‌ای برای رویداد اپل پارک هنوز ارسال نشده است.

جزئیات  رویداد WWDC

رویداد WWDC 2024 از دوشنبه، ۱۰ ژوئن تا جمعه، ۱۴ ژوئن برگزار می‌شود. توسعه‌دهندگانی که برای شرکت انتخاب نشده‌اند می‌توانند رویداد کلیدی ۱۰ ژوئن را در وب‌سایت اپل یا در یوتیوب تماشا کنند.

اپل همچنین برنامه‌ریزی کرده است تا تمام جلسات و رویدادهای WWDC را در برنامه توسعه‌دهنده خود و در یک کانال یوتیوب جدید توسعه‌دهنده اپل به اشتراک بگذارد.

نظر شما درباره کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید